Medyczne

Kursy i szkolenia oparte o medycynę

Pierwsza Pomoc

BLS AED

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej. Tematykę szkoleń można łączyć i dostosowywać do grupy zawodowej oraz potrzeb uczestników.

Kursy są przeprowadzane według wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji, a uczestnicy otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu.

Cena: 40 PLN

Pierwsza pomoc

Z Mamą i Tatą

Szkolenie pierwsza pomoc z mamą i tatą to szkolenie integracyjne, gdzie w jednym czasie rodzice oraz ich pociechy uczą się zachowań ratunkowych z pierwszej pomocy.  

Poziom szkolenia i jego natężenie jest tak skonstruowane, aby trafiać zarówno do dzieci w wieku przedszkolnym, jak i szkolnym, a także do młodzieży gimnazjalnej

Cena: 50 PLN

Pierwsza pomoc

Drogowa

Szkolenie zawiera elementy z zakresu pierwszej pomocy. Tematykę szkoleń można łączyć i dostosowywać do grupy zawodowej oraz potrzeb uczestników. Kursy są przeprowadzane według wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji, a uczestnicy otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu.

Cena: 150 PLN

Pierwsza Pomoc

Z elementami medycyny taktycznej

Szkolenie dedykowany jest osobom, które na co dzień pracują w zagrożeniu rażenia bronią palną lub innym niebezpiecznym narzędziem. 

Wiedza kursu oparta jest na najnowszych wytycznych europejskiej rady resuscytacji ERC oraz ratownictwie taktycznym TCCC.

Cena: 80 PLN

W razie pytań jesteśmy do twojej dyspozycji

Tel: +48 58 760 00 20
Mail: biuro@mayday-gdynia.pl
Close Menu
pl_PLPolski
en_USEnglish pl_PLPolski
×
×

Koszyk